Maandag 13 februari 2023
Dit jaar bestaan het Almelo’s Christelijk Mannenkoor en het Almelo’s Mannen Koor allebei 105 jaar. Daarom geven zij samen een Lustrumconcert op zaterdag 13 mei in de Grote Kerk, met medewerking van muziekvereniging 'De Eendracht'. Maximaal
Beide mannenkoren hebben elkaar gevonden in het vaker gezamenlijk uitvoeren van concerten, zoals bijvoorbeeld de Kerstconcerten. De in september gestarte promotietour van het Almelo's Christelijk Mannenkoor slaat bij zangers en publiek enorm aan. Bij zowel repetities als optredens wordt er met maximale inzet gewerkt en is het enthousiasme onder de zangers enorm gegroeid, aldus Dick Smit namens de Promotiecommissie.
Groei
Dirigent Frank den Bakker over de PROMO-tour van het ACM: "Ik vind de promotietour zeer belangrijk omdat we daarmee uitdragen en uitvoeren waar we voor staan: mooie muziek met een mooie inhoud. We timmeren hiermee aan de weg. We blijven hierdoor een waardevolle bijdrage leveren en mensen blijven beter betrokken bij ons. We komen in al de kerken waar de diverse leden thuishoren en versterken zo onze achterban. Het versterkt onze onderlinge band en we groeien enorm in de overtuiging waarmee we uitvoeren. De kwaliteit gaat hierdoor omhoog en we staan zelfverzekerd op het podium", aldus Frank den Bakker.
Drie maanden
"Met de slogan van de Promotour 'Zoek jij een nieuwe ontspanning, stop met zoeken, want wij zijn op zoek naar jou', dagen we mannen uit om kennis te komen maken met het Almelo’s Christelijk Mannenkoor, een enthousiast en traditioneel mannenkoor. Jammer dat wij je nog niet eerder hebben mogen ontmoeten. Maak kennis met ons gratis 3 maanden proeflidmaatschap en zing mee met het Lustrumconcert in een smoking van het ACM. Daar wil je toch zéker aan meedoen? Daarna beslis je pas om lid te worden van het ACM. Nog niet overtuigd of drempelvrees?", aldus de Promotiecommissie. "Stuur een mail naar info@acmalmelo.nl en er wordt contact met je opgenomen of bel 06 – 48491125". Kijk voor meer info op www.acmalmelo.nl. Belangstellenden zijn iedere dinsdagavond om 19.30 uur van harte welkom in 'De Schouw', Kerkplein 3.
Grote Kerk
Zaterdag 13 mei, aanvang 19.30 uur