Met scootmobiel de sloot in

Donderdag 18 juni 2015
Op woensdagmiddag 17 juni rond 12.45 uur werd politieassistentie gevraagd door een 11-jarige getuige die had gezien dat aan de Maardijk in Almelo een man met zijn scootmobiel de sloot in was gereden. De politie is gaan kijken en trof een 76-jarige man uit Almelo aan, hij was ongedeerd, had alleen scheur in zijn broek en zijn scooter lag in een drekkige sloot. De getuige, een 11-jarige meisje fietste op de Leemslagenweg en de 76-jarige man kwam vanaf de Maardijk en ging in de richting van de Weezebeeksingel. Het 11-jarige meisje kon net niet op tijd afremmen waardoor zij met haar voorwiel tegen de achterkant van de scootmobiel aankwam. Hierdoor begon de 76-jarige man met de scootmobiel te zwabberen en reed de sloot in. De scootmobiel is uit de sloot gehaald. Beiden hebben onderling de gegevens uitgewisseld.

Overige politieberichten:

Man aangehouden voor openbare dronkenschap

Op dinsdagavond 16 juni rond 22.45 uur werd politieassistentie gevraagd door een medewerker van Humanitas in Almelo. Daar voor de deur zou een 72-jarige dronken man uit Almelo staan. Deze man zou vervelend en agressief zijn. De politie is gaan kijken aan de Adastraat in Almelo en trof daar de 72-jarige man aan. Hij werd uiteindelijk aangehouden voor openbare dronkenschap en overgebracht naar het Arrestanten Complex in Borne, waar hij zijn roes kon uitslapen. De volgende dag kon hij het complex met een proces-verbaal verlaten.

Auto in sloot nabij N36

Woensdagochtend 17 juni rond 07.20 uur kreeg de politie melding dat er een auto in de sloot zou liggen nabij de N36 afslag Almelo-West. Het was op dat moment onduidelijk of er nog iemand in de auto zou zitten. De politie trof ter hoogte van de afslag inderdaad een auto in de sloot, de 29-jarige man uit Beuningen, stond zonder letsel naast zijn auto. Hij verklaarde dat hij net iets te vroeg was met uitvoegen en hierdoor in de berm terecht was gekomen. Hij was vervolgens tegen een groot verkeersbord aangereden waardoor hij doorgeschoten was de sloot in. De auto had dusdanig schade dat deze afgesleept werd.

Aanrijding kruising Ootmarsumsestraat - Noordergraafsingel

Woensdagochtend 17 juni rond 11.30 uur heeft een aanrijding plaatsgevonden tussen twee automobilisten op de kruising Ootmarsumsestraat – Noordergraafsingel in Almelo. Een 34-jarige vrouw uit Tubbergen reed op de Ootmarsumsestraat en kwam vanuit Almelo en wilde linksaf slaan op de kruising met de Noordergraafsingel, daarbij zag ze de tegemoetkomende 24-jarige automobiliste uit Harbrinkhoek over het hoofd. Een aanrijding tussen beiden was het gevolg. Beide auto’s liepen dusdanig schade op dat zij moesten worden afgesleept. De bestuursters kwamen met de schrik vrij. De gegevens van de aanrijding werden onderling uitgewisseld.

Winkeldiefstal, politie zoekt getuigen

Op dinsdagmiddag 16 juni tussen 13.00 uur en 13.15 uur werd aan het Schouwburgplein in Almelo in een sportwinkel meerdere zwembroeken gestolen. De diefstal werd gepleegd door twee mannen. Zij werden aangesproken door de manager waarop zij de zwembroeken lieten vallen en er vandoor gingen. Het volgende signalement kan gegeven worden: Signalement man 1: Ongeveer 40 jaar oud, Blank, Ongeveer 1.85 meter lang, Normaal postuur, Gebruikers type, Droeg een bruin leren jas, Droeg een spijkerbroek, Had een lichtblauw tasje in zijn hand. Signalement man 2: Blank, Iets jonger dan man 1, Kleiner dan man 1, Droeg een blauw t-shirt, Droeg een spijkerbroek, Had een action-tas in zijn hand.
De politie heeft nog in de omgeving uitgekeken naar beide mannen, maar helaas niet aangetroffen. De politie is op zoek naar getuigen die deze diefstal hebben zien gebeuren of aanslaan op het signalement. Zij worden verzocht contact op te nemen via 0900-8844 Politie Almelo of via 0800-7000 Meld Misdaad Anoniem.
Deel dit artikel: Twitter | Facebook | WhatsApp | Google+ | E-mail

Info

Knoll’ntrekkers kijken uit naar 55-jarig jubileum

Het was maandag 11 november de 'Elfde van de Elfde': Nederla...

Kunsthal Hof 88 organiseert fotowedstrijd

Kunsthal Hof 88 organiseert een fotowedstrijd, speciaal voor...

Leerlingen De Weier ontbijten met burgemeester Korteland

Burgemeester Richard Korteland ging donderdagochtend 10 okto...

Vrijwillige steunouder geeft gezin lucht

Wil je vrijwillig steunouder worden en wat houdt dat in? ...

ZGT maakt geboortefotografie op OK mogelijk

Fotografie in geboortekamers van ZGT was al toegestaan, maar...

Nederlandse première van Sursum Corda

Eric Kotterink begon op 1 mei 1999 zijn loopbaan als dirigen...

Almelo bruist van de activiteiten

Komend weekend staat het centrum van Almelo bol van de activ...

Senia organiseert kennismakingsavond leesclubs

Senia organiseert een kennismakingsavond met hun leesclubs i...

Fossielenexpositie in het Natuurhus

Te bekijken in het Natuurhus is momenteel [i]De Wondere Were...

Rijssen-Holten gaat door met ontwikkeling AZC

"We gaan in Rijssen-Holten gewoon verder met de ontwikkeling...

Koken met dementie in de bieb

Feijn Lunchen & Lezen en Bibliotheek Almelo organiseren dit ...

Start van nieuw politieke jaar in Rijssen-Holten

Ook in fusiegemeente Rijssen-Holten begint deze week het nie...

Zomerschool voor senioren Almelo

Deze zomer wordt het weer een 'feest van ontmoeten en verbin...

Diamanten echtpaar Wim en Rietje Elferink

Wim Elfrink (84), radiopresentator van ‘Heimatklanken’ o...

Inspiratie-inloop Groen in je straat

De Groene Loper Almelo houdt op maandag 10 juni een inspirat...

Basiscursus 3D ontwerpen

Bibliotheek Almelo organiseert een basiscursus 3D ontwerpen ...

Open dag Sportpark Wendelgoor

Sportpark Wendelgoor houdt een open dag op zaterdag 15 juni....

Defensie oefent met laagvliegende Apaches

Het Defensie Helikopter Commando oefent dinsdag 14 en woensd...

43 kilo lichter door te wandelen

De 31 jarige Almeloër Marino Stiphout heeft jaren te kampen...

Meer zonnepanelen in Overijssel

In de afgelopen 2,5 jaar zijn er heel veel zonnepanelen bijg...
© 1986 - 2025 Stichting Lokale Omroep Almelo