Nitraatbommen en vuurwerkpistool aangetroffen

Vrijdag 26 december 2014
Donderdag 25 december omstreeks 16.30 uur stelden agenten een onderzoek in bij een woning aan de Wibauthof in Almelo. In de omgeving van de Wibauthof was al enkele dagen overlast van zwaar vuurwerk. Bij het onderzoek werd een ruime hoeveelheid illegaal vuurwerk waaronder nitraatbommen aangetroffen. Ook werd er een vuurwerkpistool aangetroffen. Tegen de 33-jarige eigenaar is proces verbaal opgemaakt. Al het vuurwerk en het vuurwerkpistool is in beslag genomen.

Overige politieberichten:

Inbraak woning (2x)

Maandag 22 december werd er tussen 15.00 en 22.10 uur ingebroken in een woning aan de Horstlaan in Almelo. De woning werd geheel doorzocht en er werden diverse goederen waaronder sieraden weggenomen. De politie heeft een onderzoek ingesteld. Onderdeel hiervan is een buurtonderzoek en een sporenonderzoek. De politie verzoekt getuigen om zich te melden via 0900-8844 of Meld Misdaad Anoniem 0800-7000.

Donderdag 25 december werd er tussen 15.00 en 20.20 ingebroken in een woning aan de Griffioen in Almelo. Uit de woning werden diverse goederen weggenomen. De politie heeft een onderzoek ingesteld. Onderdeel hiervan is een buurtonderzoek en een sporenonderzoek. De politie verzoekt getuigen om zich te melden via 0900-8844 of Meld Misdaad Anoniem 0800-7000.

Openbare dronkenschap

Vrijdag 26 december omstreeks 03.10 uur werd er gemeld dat er iemand op de grond was gevallen aan de Beatrixstraat in Almelo. Toen agenten arriveerden lag er een 23-jarige man uit Vroomshoop op de grond. De man bleek onder invloed van alcohol te zijn en werd aangehouden. Na het uitslapen van zijn roes kon omstreeks 09.00 uur weer vertrekken vanaf het arrestantencomplex in Borne. Hij kreeg een boete van 90 euro.

Dronken man valt mensen lastig

Woensdag 24 december omstreeks 03.55 uur werd er gemeld dat man diverse mensen zou lastig vallen op de Grotestraat in Almelo. Toen agenten arriveerden troffen ze een 30-jarige man aan. Deze man was zodanig onder invloed van alcohol dat hij aangehouden werd. Ook had hij geen legitimatiebewijs bij zich. De man kreeg de nodige boetes en kon zijn roes uitslapen in het arrestantencomplex in Borne.

Man aangehouden voor bedreiging

Maandag 22 december 2014 omstreeks 08.00 uur werd een 62-jarige man uit Almelo aangehouden voor bedreiging met een mes. De aanhouding kwam voort uit onderzoek n.a.v. eerder persbericht. De politie is nog wel op zoek de man die tussen beide probeerde te komen. Hij is een belangrijke getuige. De 62-jarige man is inmiddels heengezonden maar hij is nog steeds verdachte in deze zaak. Justitie zal uiteindelijk beslissen over zijn vervolging.
Deel dit artikel: Twitter | Facebook | WhatsApp | Google+ | E-mail

Info

Knoll’ntrekkers kijken uit naar 55-jarig jubileum

Het was maandag 11 november de 'Elfde van de Elfde': Nederla...

Kunsthal Hof 88 organiseert fotowedstrijd

Kunsthal Hof 88 organiseert een fotowedstrijd, speciaal voor...

Leerlingen De Weier ontbijten met burgemeester Korteland

Burgemeester Richard Korteland ging donderdagochtend 10 okto...

Vrijwillige steunouder geeft gezin lucht

Wil je vrijwillig steunouder worden en wat houdt dat in? ...

ZGT maakt geboortefotografie op OK mogelijk

Fotografie in geboortekamers van ZGT was al toegestaan, maar...

Nederlandse première van Sursum Corda

Eric Kotterink begon op 1 mei 1999 zijn loopbaan als dirigen...

Almelo bruist van de activiteiten

Komend weekend staat het centrum van Almelo bol van de activ...

Senia organiseert kennismakingsavond leesclubs

Senia organiseert een kennismakingsavond met hun leesclubs i...

Fossielenexpositie in het Natuurhus

Te bekijken in het Natuurhus is momenteel [i]De Wondere Were...

Rijssen-Holten gaat door met ontwikkeling AZC

"We gaan in Rijssen-Holten gewoon verder met de ontwikkeling...

Koken met dementie in de bieb

Feijn Lunchen & Lezen en Bibliotheek Almelo organiseren dit ...

Start van nieuw politieke jaar in Rijssen-Holten

Ook in fusiegemeente Rijssen-Holten begint deze week het nie...

Zomerschool voor senioren Almelo

Deze zomer wordt het weer een 'feest van ontmoeten en verbin...

Diamanten echtpaar Wim en Rietje Elferink

Wim Elfrink (84), radiopresentator van ‘Heimatklanken’ o...

Inspiratie-inloop Groen in je straat

De Groene Loper Almelo houdt op maandag 10 juni een inspirat...

Basiscursus 3D ontwerpen

Bibliotheek Almelo organiseert een basiscursus 3D ontwerpen ...

Open dag Sportpark Wendelgoor

Sportpark Wendelgoor houdt een open dag op zaterdag 15 juni....

Defensie oefent met laagvliegende Apaches

Het Defensie Helikopter Commando oefent dinsdag 14 en woensd...

43 kilo lichter door te wandelen

De 31 jarige Almeloër Marino Stiphout heeft jaren te kampen...

Meer zonnepanelen in Overijssel

In de afgelopen 2,5 jaar zijn er heel veel zonnepanelen bijg...
© 1986 - 2025 Stichting Lokale Omroep Almelo