Jongen (15) mishandeld op Strauszstraat

Donderdag 16 oktober 2014
Op woensdag 15 oktober liet een 15 jarige jongen samen met zijn broertje omstreeks 14:15 uur de hond uit aan de Strauszstraat. De jongens liepen op het fietspad. Toen zij een scooter en twee fietsen zagen aankomen, wilden zij aan de kant gaan om ruimte te maken voor de scooter. Hierbij raakte de 15 jarige jongen per ongeluk de spiegel van de scooter met zijn hand. De scooterrijder stapte toen af en vroeg aan de jongen of hij het normaal vond wat hij deed, waarschijnlijk doelend op het lopen op het fietspad. Daarna kreeg de jongen uit het niets een vuistslag in het gezicht. De scooterrijder stapte vervolgens weer op zijn scooter en reed weg in de richting van het centrum. De jongens kunnen de man en scooter als volgt omschrijven: rode scooter, zwarte helm, gele kentekenplaat, kort grijs haar onder de helm, motorjack tot op de heup, sprak accentloos Nederlands. De politie vraagt eventuele getuigen zich te melden. Dit kan via 0900-8844 of door te bellen met Meld Misdaad Anoniem 0800-7000.

Overige politieberichten:

Controle brom- en snorfietsen

Op dinsdag 14 oktober werden op diverse locaties in Almelo scooters en snorfietsen gecontroleerd. Negen mensen bleken te rijden zonder geldig rijbewijs. Van twee personen bleek de constructiesnelheid niet in orde. 1 snorfietser, die zijn kind achterop de snorfiets had zitten, bleek bij controle 65 kilometer per uur te rijden. Een andere snorfiets reed 39 kilometer per uur. Alle bestuurders hebben proces verbaal aangezegd gekregen.

Aangehouden voor openbare dronkenschap

Op woensdag 15 oktober werden surveillerende agenten aangesproken door een man die aangaf geschreeuw en tumult te hebben gehoord bij een parkeerplaats in de buurt van de Thorbeckelaan. Op de parkeerplaats troffen agenten een man op de bestuurdersstoel van een auto aan. De man had een geopende beugelfles bier bij zich, hing onderuit in de stoel en stonk enorm naar drank. Omdat de agenten wilden weten wie de man was hebben zij hem naar zijn legitimatiebewijs te geven. Dit weigerde hij. Ook na een aantal keren vorderen wilde de man niet vertellen wie hij was. Hierop werd hem medegedeeld dat hij was aangehouden terzake de Wet ID en openbare dronkenschap. Toen de agenten de man wilden aanhouden trapte deze van zich af en verzette zich bij de aanhouding. Ook probeerde hij een agent in het gezicht te spugen. Een agente raakte bij de aanhouding gewond aan haar hand. De man, een 46 jarige man uit Borne, werd overgebracht naar het Arrestantencomplex.

Babbeltruc

Op dinsdag 14 oktober werd er omstreeks 16:30 uur aangebeld bij een 75 jarige vrouw wonende aan de Walenburg. Toen zij de deur opende zag de vrouw twee voor haar onbekende vrouwen staan. De vrouwen liepen gelijk door de woning in en lieten de vrouw plaatsnemen in haar woonkamer. De twee begonnen een heel verhaal over het feit dat zij op bezoek kwamen omdat ze dachten dat de vrouw niet zo vaak bezoek kreeg en stelden haar allerlei vragen. Het gesprek duurde zo’n vijftien minuten, toen zijn de vrouwen weer vertrokken. Op het eerste gezicht mist de oudere vrouw niets. Wel was ze behoorlijk overstuur door het hele gebeuren en stonden een aantal kastjes open. Mogelijk dat er dus toch spullen verdwenen zijn. De vrouwen kunnen als volgt worden omschreven: allebei tussen de 40-50 jaar, 1.65 meter groot, donker zwart haar. Beide vrouwen droegen zwarte kleding. 1 vrouw droeg een rok, de andere droeg een broek. Beide vrouwen spraken vloeiend Nederlands.
Deel dit artikel: Twitter | Facebook | WhatsApp | Google+ | E-mail

Info

Knoll’ntrekkers kijken uit naar 55-jarig jubileum

Het was maandag 11 november de 'Elfde van de Elfde': Nederla...

Kunsthal Hof 88 organiseert fotowedstrijd

Kunsthal Hof 88 organiseert een fotowedstrijd, speciaal voor...

Leerlingen De Weier ontbijten met burgemeester Korteland

Burgemeester Richard Korteland ging donderdagochtend 10 okto...

Vrijwillige steunouder geeft gezin lucht

Wil je vrijwillig steunouder worden en wat houdt dat in? ...

ZGT maakt geboortefotografie op OK mogelijk

Fotografie in geboortekamers van ZGT was al toegestaan, maar...

Nederlandse première van Sursum Corda

Eric Kotterink begon op 1 mei 1999 zijn loopbaan als dirigen...

Almelo bruist van de activiteiten

Komend weekend staat het centrum van Almelo bol van de activ...

Senia organiseert kennismakingsavond leesclubs

Senia organiseert een kennismakingsavond met hun leesclubs i...

Fossielenexpositie in het Natuurhus

Te bekijken in het Natuurhus is momenteel [i]De Wondere Were...

Rijssen-Holten gaat door met ontwikkeling AZC

"We gaan in Rijssen-Holten gewoon verder met de ontwikkeling...

Koken met dementie in de bieb

Feijn Lunchen & Lezen en Bibliotheek Almelo organiseren dit ...

Start van nieuw politieke jaar in Rijssen-Holten

Ook in fusiegemeente Rijssen-Holten begint deze week het nie...

Zomerschool voor senioren Almelo

Deze zomer wordt het weer een 'feest van ontmoeten en verbin...

Diamanten echtpaar Wim en Rietje Elferink

Wim Elfrink (84), radiopresentator van ‘Heimatklanken’ o...

Inspiratie-inloop Groen in je straat

De Groene Loper Almelo houdt op maandag 10 juni een inspirat...

Basiscursus 3D ontwerpen

Bibliotheek Almelo organiseert een basiscursus 3D ontwerpen ...

Open dag Sportpark Wendelgoor

Sportpark Wendelgoor houdt een open dag op zaterdag 15 juni....

Defensie oefent met laagvliegende Apaches

Het Defensie Helikopter Commando oefent dinsdag 14 en woensd...

43 kilo lichter door te wandelen

De 31 jarige Almeloër Marino Stiphout heeft jaren te kampen...

Meer zonnepanelen in Overijssel

In de afgelopen 2,5 jaar zijn er heel veel zonnepanelen bijg...
© 1986 - 2025 Stichting Lokale Omroep Almelo