Overlast zwervers bij ingang Havenpassage

Donderdag 7 augustus 2014
Op woensdag 6 augustus kregen agenten omstreeks 18:20 uur het verzoek medewerkers van de beveiliging van de Havenpassage te assisteren. Bij de ingang van het winkelcentrum zat een aantal zwervers die niet wilden vertrekken waardoor het winkelcentrum niet kon worden afgesloten. Bij zowel de in- als de uitgang stonden een aantal zwervers. Zij zijn door de agenten weggestuurd. Een van hen deed echter niet wat hem gevraagd werd, was vervelend en weigerde te vertrekken. Hierop is de 41 jarige man, zonder vaste woon of verblijfplaats, aangehouden en overgebracht naar het Arrestantencomplex. Daar is hij de volgende dag na verhoor en met een bekeuring op zak weer heengezonden.

Overige politieberichten:

Poging inbraak (3x)

Op donderdag 7 augustus werd er omstreeks 04:30 uur gepoogd in te breken in een woning aan de Hoenlo. Door een getuige werd glasgerinkel gehoord. Toen hij ging kijken waar dit vandaan kwam zag hij twee personen weglopen in de richting van het winkelcentrum. De getuige kon over deze mannen alleen vertellen dat zij een normaal postuur hadden en in het donker gekleed waren. Bij de woning bleek dat men een keukenruit ingegooid had met een steen. Ook een deur naast het raam had men geprobeerd open te breken. Uit de woning wordt niets vermist. Eventuele getuigen wordt gevraagd contact op te nemen met de politie. Dit kan via 0900-8844 of via Meld Misdaad Anoniem 0800-7000

Op dinsdag 5 augustus werd een vrouw aan de Maraboe ’s nachts rond 04:05 uur wakker van breekgeluiden. Deze leken weg te komen bij haar garagedeur. Omdat de vrouw het vermoeden had dat er werd ingebroken, heeft zij gauw alle lichten op de bovenverdieping aangedaan en heeft zij de politie gebeld. Toen zij ter plaatse kwamen bleek dat men inderdaad de garagedeur had geforceerd. Daarnaast bleek dat men de bewegingsmelder onklaar had gemaakt. Ook de deur naar de bijkeuken werd met grof geweld opengebroken. Tevens werd een poging gedaan om de keukendeur open te breken, die de vrouw ook op slot had. Vermoedelijk zijn de daders toen zij hiermee bezig waren gestoord en zijn ze gevlucht. Het is dus gelukkig niet gelukt de woning binnen te komen.

Op dinsdag 5 augustus werd er ook gepoogd in te breken in een woning aan de Taling. Dit gebeurde om 03:40 uur. Ook hier is het men niet gelukt de woning binnen te komen. Op het moment dat een keukenraam aan de achterkant van de woning werd geforceerd ging namelijk het alarm af.

De politie is in alle gevallen een onderzoek gestart. Eventuele getuigen kunnen zich melden via 0900-8844 of via 0800-7000 Meld Misdaad Anoniem.

Man aangehouden voor mishandeling en bedreiging

Op donderdag 7 augustus kwam er omstreeks 00:50 uur bij de meldkamer van de politie een melding van een conflict binnen. Dit zou plaatsvinden in een woning aan de Braakweg. Ter plaatse bleek dat een man aan de deur was gegaan bij zijn ex-vriendin. Hij zou haar bij de keel hebben gepakt en een klap hebben gegeven. De nieuwe vriend van de vrouw die tussen beide wilde komen werd vervolgens door de man met de dood bedreigd. Hierop is de 47 jarige man aangehouden en overgebracht naar het Arrestantencomplex in Borne.

Personen aangehouden voor openstaande boetes (2x)

Op dinsdag 5 augustus rond 16:05 uur zagen surveillerende agenten aan de Rosa Luxemburgstraat een man staan waarvan zij wisten dat hij nog boetes open had staan. Hierop hebben zij de man aangehouden en overgebracht naar Borne. Daar bleek het totale bedrag van de openstaande boetes 4623 euro te bedragen. Aangezien de man deze niet kon betalen zal hij 64 dagen worden ingesloten.

Op woensdag 6 augustus kregen agenten om 19:30 uur een melding van overlastgevende zwervers aan de Klara Zetkinstraat. Bij controle van de aanwezige personen bleek dat een van hen nog een boete open had staan van 130 euro of twee dagen hechtenis. Aangezien de vrouw geen geld had werd zij ingesloten.

Garageboxen opengebroken

Op woensdag 6 augustus werd er bij de politie omstreeks 14:00 uur melding gemaakt van een inbraak in een garagebox aan de Vissedijk. Toen de agenten ter plaatse kwamen bleek dat er was ingebroken in meerdere garageboxen. Dit is naar alle waarschijnlijkheid de nacht ervoor gebeurd. Onbekend is nog welke goederen er zijn weggenomen, aangezien nog niet alle benadeelden aangifte hebben gedaan bij de politie. De politie vraagt eventuele getuigen zich te melden. Dit kan via 0900-8844 of via Meld Misdaad Anoniem 0800-7000.
Deel dit artikel: Twitter | Facebook | WhatsApp | Google+ | E-mail

Info

Knoll’ntrekkers kijken uit naar 55-jarig jubileum

Het was maandag 11 november de 'Elfde van de Elfde': Nederla...

Kunsthal Hof 88 organiseert fotowedstrijd

Kunsthal Hof 88 organiseert een fotowedstrijd, speciaal voor...

Leerlingen De Weier ontbijten met burgemeester Korteland

Burgemeester Richard Korteland ging donderdagochtend 10 okto...

Vrijwillige steunouder geeft gezin lucht

Wil je vrijwillig steunouder worden en wat houdt dat in? ...

ZGT maakt geboortefotografie op OK mogelijk

Fotografie in geboortekamers van ZGT was al toegestaan, maar...

Nederlandse première van Sursum Corda

Eric Kotterink begon op 1 mei 1999 zijn loopbaan als dirigen...

Almelo bruist van de activiteiten

Komend weekend staat het centrum van Almelo bol van de activ...

Senia organiseert kennismakingsavond leesclubs

Senia organiseert een kennismakingsavond met hun leesclubs i...

Fossielenexpositie in het Natuurhus

Te bekijken in het Natuurhus is momenteel [i]De Wondere Were...

Rijssen-Holten gaat door met ontwikkeling AZC

"We gaan in Rijssen-Holten gewoon verder met de ontwikkeling...

Koken met dementie in de bieb

Feijn Lunchen & Lezen en Bibliotheek Almelo organiseren dit ...

Start van nieuw politieke jaar in Rijssen-Holten

Ook in fusiegemeente Rijssen-Holten begint deze week het nie...

Zomerschool voor senioren Almelo

Deze zomer wordt het weer een 'feest van ontmoeten en verbin...

Diamanten echtpaar Wim en Rietje Elferink

Wim Elfrink (84), radiopresentator van ‘Heimatklanken’ o...

Inspiratie-inloop Groen in je straat

De Groene Loper Almelo houdt op maandag 10 juni een inspirat...

Basiscursus 3D ontwerpen

Bibliotheek Almelo organiseert een basiscursus 3D ontwerpen ...

Open dag Sportpark Wendelgoor

Sportpark Wendelgoor houdt een open dag op zaterdag 15 juni....

Defensie oefent met laagvliegende Apaches

Het Defensie Helikopter Commando oefent dinsdag 14 en woensd...

43 kilo lichter door te wandelen

De 31 jarige Almeloër Marino Stiphout heeft jaren te kampen...

Meer zonnepanelen in Overijssel

In de afgelopen 2,5 jaar zijn er heel veel zonnepanelen bijg...
© 1986 - 2025 Stichting Lokale Omroep Almelo