Man vraag zelf om aanhouding

Donderdag 3 juli 2014
Op donderdag 3 juli werden agenten omstreeks 01:30 uur gestuurd naar de Parallelweg. Een vrouw gaf aan dat haar vriend dronken thuis was gekomen en dat hij enorm vervelend was in haar richting.
Ter plaatse hebben de agenten het verhaal aangehoord en tegen de man gezegd dat hij zich rustig moest houden en zijn roes moest uit gaan slapen. De man gaf toen al aan bij de agenten dat hij niet voornemens was dat te doen en dat ze waarschijnlijk over een kwartier weer terug moesten komen. Daarnaast gaf de man aan dat hij graag aangehouden wilde worden. Korte tijd later kwam de ‘wens’ van de man alsnog uit. Agenten hadden zich enige tijd in de omgeving opgehouden en hoorden dat de man op straat stond te schreeuwen en overlast bleef veroorzaken. De man, een 22 jarige inwoner van Almelo, werd alsnog aangehouden en overgebracht naar Borne.

Overige politieberichten:

Man aangehouden voor heling en diefstal

Op maandag 30 juni werd in een woning aan de Duindoornstraat een 33 jarige man uit Almelo buiten heterdaad aangehouden terzake oplichting. Dit betrof al een wat oudere zaak.
Ook bleek de man, na onderzoek van de politie, verdacht te worden van diefstal bij een speeltuin aan de Steffensweg. Daar werden in de nacht van 26 juni diverse goederen, met name gereedschap, uit een schuurtje weggenomen. De man is overgebracht naar het Arrestantencentrum in Borne waar hij is gehoord. Hij zal zich binnenkort voor een rechter voor beide zaken moeten verantwoorden.

Winkeldiefstal

Op dinsdag 1 juli kregen agenten omstreeks 17:45 uur melding van een winkeldief bij een supermarkt aan de Apollolaan. Ter plaatse bleek dat een 19 jarige jongen uit Almelo drie Bueno’s ter waarde van 2,97 euro in zijn mouw gestopt had. Dit werd gezien door een personeelslid die de jongen tegenhield. De jongen is aangehouden en overgebracht naar het Arrestantencomplex. Daar is hij afgehoord. Omdat de jongen vaker met justitie in aanraking is geweest, werd na overleg besloten dat de jongen zich binnenkort moet melden op de rechtbank.

Openbare dronkenschap

Op dinsdag 1 juli werd er omstreeks 19:30 uur melding bij de politie gemaakt van een dronken persoon die zich zou bevinden aan de Grotestraat. Ter plaatse troffen de agenten inderdaad een persoon op een bankje aan. Naast hem stond een geopende fles jenever. De man was duidelijk onder invloed van alcoholhoudende drank. Hij sprak met dubbele tong en kon niet meer op zijn benen staan.
Daarom werd besloten de man, een 47 jarige man uit Polen, aan te houden en ter ontnuchtering over te brengen naar Borne. De man heeft een boete gekregen.

Verkeersongeval letsel

Op woensdag 2 juli vond er een aanrijding tussen twee auto’s plaats op de Weezebeeksingel. Een auto die vanaf de Henriette Roland Holstlaan de Weezebeeksingel wilde oprijden werd van achteren aangereden door een andere auto. De automobiliste in het voorste voertuig, een 32 jarige vrouw uit Holten, klaagde over pijn in haar nek. Zij is ter controle overgebracht naar het ziekenhuis in Almelo.
Deel dit artikel: Twitter | Facebook | WhatsApp | Google+ | E-mail

Info

Knoll’ntrekkers kijken uit naar 55-jarig jubileum

Het was maandag 11 november de 'Elfde van de Elfde': Nederla...

Kunsthal Hof 88 organiseert fotowedstrijd

Kunsthal Hof 88 organiseert een fotowedstrijd, speciaal voor...

Leerlingen De Weier ontbijten met burgemeester Korteland

Burgemeester Richard Korteland ging donderdagochtend 10 okto...

Vrijwillige steunouder geeft gezin lucht

Wil je vrijwillig steunouder worden en wat houdt dat in? ...

ZGT maakt geboortefotografie op OK mogelijk

Fotografie in geboortekamers van ZGT was al toegestaan, maar...

Nederlandse première van Sursum Corda

Eric Kotterink begon op 1 mei 1999 zijn loopbaan als dirigen...

Almelo bruist van de activiteiten

Komend weekend staat het centrum van Almelo bol van de activ...

Senia organiseert kennismakingsavond leesclubs

Senia organiseert een kennismakingsavond met hun leesclubs i...

Fossielenexpositie in het Natuurhus

Te bekijken in het Natuurhus is momenteel [i]De Wondere Were...

Rijssen-Holten gaat door met ontwikkeling AZC

"We gaan in Rijssen-Holten gewoon verder met de ontwikkeling...

Koken met dementie in de bieb

Feijn Lunchen & Lezen en Bibliotheek Almelo organiseren dit ...

Start van nieuw politieke jaar in Rijssen-Holten

Ook in fusiegemeente Rijssen-Holten begint deze week het nie...

Zomerschool voor senioren Almelo

Deze zomer wordt het weer een 'feest van ontmoeten en verbin...

Diamanten echtpaar Wim en Rietje Elferink

Wim Elfrink (84), radiopresentator van ‘Heimatklanken’ o...

Inspiratie-inloop Groen in je straat

De Groene Loper Almelo houdt op maandag 10 juni een inspirat...

Basiscursus 3D ontwerpen

Bibliotheek Almelo organiseert een basiscursus 3D ontwerpen ...

Open dag Sportpark Wendelgoor

Sportpark Wendelgoor houdt een open dag op zaterdag 15 juni....

Defensie oefent met laagvliegende Apaches

Het Defensie Helikopter Commando oefent dinsdag 14 en woensd...

43 kilo lichter door te wandelen

De 31 jarige Almeloër Marino Stiphout heeft jaren te kampen...

Meer zonnepanelen in Overijssel

In de afgelopen 2,5 jaar zijn er heel veel zonnepanelen bijg...
© 1986 - 2025 Stichting Lokale Omroep Almelo