Donderdag 12 juni 2014
Op dinsdag 10 juni werden agenten gestuurd naar de Zilvermeeuw waar een aanrijding tussen twee auto's zou hebben plaatsgevonden. De 'veroorzaker' van het ongeval gaf echter aan geen aanrijding te hebben veroorzaakt. Ook uit onderzoek van de politie konden geen aanwijzingen gevonden worden voor een aanrijding. Bij het nakijken van de gegevens van de beide partijen, bleek dat de 27 jarige melder nog een boete open had staan van 1151,25 euro. Aangezien hij deze niet kon betalen is hij overgebracht naar het Arrestantencomplex. Daar werd hij ingesloten. Ook werd zijn auto in beslag genomen. Overige politieberichten:
Drie vrouwen aangehouden voor winkeldiefstal
Op dinsdag 10 juni omstreeks 14:00 uur zagen medewerkers van een supermarkt aan het Eskerplein dat een vrouw een aantal goederen in haar tas stopte en hiermee zonder te betalen de kassa passeerde. Bij haar waren nog twee dames die ook boodschappen hadden gedaan in de winkel. Toen zij alledrie de boodschappen in de auto wilden zetten, werden zij aangesproken door de medewerkers van de winkel. De medewerkers zagen toen dat de twee andere vrouwen ook goederen uit de winkel bij zich hadden die niet waren betaald. Toen zij hierop werden aangesproken wilden de vrouwen niet blijven staan en gingen er tussenuit. De vrouw die de boodschappen in haar tas had gestopt werd onmiddellijk aangehouden. De twee andere vrouwen hebben zich later aan het bureau gemeld. Alledrie zijn zij afgehoord in het arrestantencentrum en later die avond weer heengezonden. Justitie zal, nadat de beelden zijn bekeken en getuigen zijn gehoord, een beslissing nemen voor wat betreft de straf van de dames.
Aangehouden voor de opiumwet
Op zondag 8 juni werd de politie gebeld door bewoners van de Ambtstraat. Daar zou een man met een tas bij hen in de tuin staan die naar eigen zeggen nog gezocht zou worden door de politie. Ter plaatse troffen zij een 35 jarige man zonder vaste woon of verblijfplaats aan. Na het checken van zijn gegevens bleek de man niet gezocht te worden. Wel werden er bij de man twee flesjes GHB en wat speed aangetroffen. Ook had hij een veerdrukpistool bij zich met kleine kogeltjes. Daarnaast had de man een scooter bij zich die een uur daarvoor was gestolen bij een woning aan de Gaarden. De man werd aangehouden en overgebracht naar het Arrestantencomplex. In zijn fouillering werden ook nog een aantal goederen aangetroffen die mogelijk van diefstal afkomstig zijn. De politie doet hier onderzoek naar, de man is ingesloten.
Woninginbraak
Op maandag 9 juni werd er ingebroken in een woning aan de Wierdensestraat. Dit is gebeurd tussen 10:00 en 19:00 uur. Men is binnengekomen via het keukenraam. De woning werd geheel doorzocht, maar op het eerste gezicht lijkt er niets weggenomen. Eventuele getuigen kunnen zich melden via 0900-8844 of via Meld Misdaad Anoniem 0800-7000.
Aangehouden voor vernieling
Op woensdag 11 juni kregen agenten omstreeks 08:45 uur melding dat er een man zou doordraaien in een woning aan de Talmahof. De man was behoorlijk in de war en had in de woning van een familielid behoorlijk wat vernielingen gepleegd. Deze heeft hier aangifte van gedaan. Er werd onder andere een bank vernield en ook werden verschillende schilderijen kapot gemaakt. De 29 jarige man werd aangehouden en overgebracht naar het Arrestantencomplex.
Inbraak in bedrijf
Op zaterdag 7 juni ontdekten medewerkers van een bedrijf op het bedrijvenpark Twente omstreeks 09:30 uur dat er was ingebroken. Een van de ruiten werd ingeslagen met een steen. Een deur die toegang gaf tot het kantoorgedeelte werd opengebroken. In het kantoor werd een kluis opengebroken. De inhoud van deze kluis werd meegenomen. Het bedrijf heeft aangifte gedaan, de politie is een onderzoek gestart. Mocht u iets verdachts gezien hebben, neem dan contact op met de politie. Dit kan via 0900-8844 of via Meld Misdaad Anoniem 0800-7000.