Jongen (17) vernielt auto aan Zwanebloemstraat

Dinsdag 4 februari 2014
Op zondag 2 februari omstreeks 08.00 uur zag een alerte getuige dat er een auto werd vernield aan de Zwanebloemstraat. De getuige kon een goed signalement geven. Korte tijd later konden agenten een 17-jarige jongen uit Almelo aanhouden voor deze vernieling. De 17-jarige jongen is overgebracht naar het arrestantencomplex in Borne. Er is een nader onderzoek ingesteld.

Overige politieberichten:

Vrouw aangehouden voor openbare dronkenschap

Op donderdag 30 januari kregen agenten omstreeks 20:15 uur melding dat een vrouw overlast zou veroorzaken op het Centrumplein. Ter plaatse troffen zij inderdaad een 51 jarige vrouw uit Almelo aan die vreemd gedrag vertoonde. Eerder die dag waren er bij de politie ook al meldingen binnen gekomen betreffende deze vrouw. Ze zou zich onder andere ontkleed hebben midden op straat en zou in winkels hebben staan dansen. De vrouw verkeerde duidelijk onder invloed van alcohol. Ze was onvast ter been, sprak met dubbele tong en rook naar drank. Hierop hebben de agenten de vrouw aangehouden terzake openbare dronkenschap. De dag ervoor was de dag nog betrapt op het stelen van bier in een supermarkt. De vrouw is overgebracht naar het Arrestantencentrum en is over beide zaken gehoord.

Ongeval letsel

Op donderdag 30 januari vond er omstreeks 16:30 uur een ongeval met letsel plaats aan het Canisiushof tussen een fiets en een auto. De fiets bleek tegen de auto te zijn opgereden aangezien zij deze over het hoofd had gezien. De fietster, een 67 jarige vrouw uit Almelo, kwam hierdoor ten val. Zij liep hierdoor letsel aan haar hoofd op. De vrouw is meegenomen naar het ziekenhuis ter controle. Daar is ze een dag opgenomen ter observatie.

Auto gestolen

Op zondag 2 februari werd er een personenauto gestolen vanaf een parkeerplaats tegenover de P.C Boutensstraat. Daar werd het voertuig omstreeks 03:30 uur neergezet. De volgende ochtend om 08:00 uur werd ontdekt dat het voertuig was weggenomen. Betreft een zwarte BMW uit de 3 serie, E90, voorzien van het kenteken 01-SZ-TB. Eventuele getuigen van de diefstal kunnen zich melden bij de politie. Dit kan via 0900-8844 of via Meld Misdaad Anoniem 0800-7000

Inbraak woning

Op vrijdag 31 januari omstreeks 12.05 uur werd er een inbraak gemeld bij een woning aan de Kolthofsingel in Almelo. Een getuige zag dat twee jongens aan het inbreken waren en is er direct op af gegaan. De jongens gingen er direct vandoor. De politie heeft nog gezocht in de omgeving maar de jongens werden niet meer aangetroffen. Er is een summier signalement beschikbaar: twee getinte jongens, één jongen droeg een capuchon, beiden in het donker gekleed. De politie is een nader onderzoek gestart en zoekt getuigen van deze inbraak. Getuigen kunnen bellen met 0900-8844 of Meld Misdaad Anoniem 0800-7000.
Deel dit artikel: Twitter | Facebook | WhatsApp | Google+ | E-mail

Info

Knoll’ntrekkers kijken uit naar 55-jarig jubileum

Het was maandag 11 november de 'Elfde van de Elfde': Nederla...

Kunsthal Hof 88 organiseert fotowedstrijd

Kunsthal Hof 88 organiseert een fotowedstrijd, speciaal voor...

Leerlingen De Weier ontbijten met burgemeester Korteland

Burgemeester Richard Korteland ging donderdagochtend 10 okto...

Vrijwillige steunouder geeft gezin lucht

Wil je vrijwillig steunouder worden en wat houdt dat in? ...

ZGT maakt geboortefotografie op OK mogelijk

Fotografie in geboortekamers van ZGT was al toegestaan, maar...

Nederlandse première van Sursum Corda

Eric Kotterink begon op 1 mei 1999 zijn loopbaan als dirigen...

Almelo bruist van de activiteiten

Komend weekend staat het centrum van Almelo bol van de activ...

Senia organiseert kennismakingsavond leesclubs

Senia organiseert een kennismakingsavond met hun leesclubs i...

Fossielenexpositie in het Natuurhus

Te bekijken in het Natuurhus is momenteel [i]De Wondere Were...

Rijssen-Holten gaat door met ontwikkeling AZC

"We gaan in Rijssen-Holten gewoon verder met de ontwikkeling...

Koken met dementie in de bieb

Feijn Lunchen & Lezen en Bibliotheek Almelo organiseren dit ...

Start van nieuw politieke jaar in Rijssen-Holten

Ook in fusiegemeente Rijssen-Holten begint deze week het nie...

Zomerschool voor senioren Almelo

Deze zomer wordt het weer een 'feest van ontmoeten en verbin...

Diamanten echtpaar Wim en Rietje Elferink

Wim Elfrink (84), radiopresentator van ‘Heimatklanken’ o...

Inspiratie-inloop Groen in je straat

De Groene Loper Almelo houdt op maandag 10 juni een inspirat...

Basiscursus 3D ontwerpen

Bibliotheek Almelo organiseert een basiscursus 3D ontwerpen ...

Open dag Sportpark Wendelgoor

Sportpark Wendelgoor houdt een open dag op zaterdag 15 juni....

Defensie oefent met laagvliegende Apaches

Het Defensie Helikopter Commando oefent dinsdag 14 en woensd...

43 kilo lichter door te wandelen

De 31 jarige Almeloër Marino Stiphout heeft jaren te kampen...

Meer zonnepanelen in Overijssel

In de afgelopen 2,5 jaar zijn er heel veel zonnepanelen bijg...
© 1986 - 2025 Stichting Lokale Omroep Almelo