Groot aantal woninginbraken in weekend

Maandag 3 december 2012
Tussen vrijdag 30 november 18.00 uur en zaterdag 1 december 14.50 uur werd er ingebroken in een woning aan de Clematisstraat in Almelo. Er werden diverse goederen weggenomen waaronder een LCD televisie, Nintendo WII spelcomputer en een laptop.

Zaterdag 1 december omstreeks 18.40 uur werd er een inbreker overlopen aan de Grutto in Almelo. Toen een bewoonster naar beneden liep kwam ze de inbreker tegen. De inbreker ging er daarna snel vandoor. Uit de woning werd niets ontvreemd. Tijdens het buurtonderzoek van de politie bleek dat er bij nog een woning aan de Grutto was ingebroken. Dit moet gebeurd zijn tussen 18.15 en 20.00 uur. Uit deze woning werden sieraden ontvreemd. Een buurtbewoner heeft een tweetal jongens weg zien lopen bij één van de woningen waar ingebroken is. Het gaat hier om: Jongen 1: normaal postuur, leeftijd onbekend, 3/4 grijze stoffen jas, grijze capuchon, bruinachtige broek, bootschoenen met witte zool. Jongen 2: zwarte jas, afgezakte spijkerbroek.

Zaterdag 1 december omstreeks 20.30 uur werd getracht in te breken in een woning aan de Gabriel Metsustraat in Almelo. De daders zijn hierbij vermoedelijk gestoord door een buurtbewoner. Er zijn drie jongens bij de woning gezien. Er is een summier signalement beschikbaar: Het zou gaan om twee Turkse jongens, tussen de 16-18 jaar oud, 1 droeg donkere kleding en 1 droeg een grijs leren jack. Ook zou het gaan om een Indo-type, kaalgeschoren hoofd, circa 18 jaar oud en wat dikker van postuur.

Zaterdag 1 december werd er tussen 14.00 en 23.00 uur ingebroken in een woning aan de Rietstraat in Almelo. Er werden diverse goederen weggenomen.

Zaterdag 1 december werd er tussen 20.00 en 23.59 uur ingebroken bij een woning aan de Jan Vermeerstraat in Almelo. De gehele woning werd doorzocht. Er werden diverse goederen weggenomen waaronder een Playstation, fotocamera en diverse sieraden.

De politie heeft een onderzoek ingesteld in verband met al deze inbraken. De technische recherche heeft een sporenonderzoek ingesteld. De politie is op zoek naar getuigen. Ook verzoekt de politie alle verdachte situaties te melden. Ziet u mensen in de buurt rondstruinen die daar niet horen? Bel direct de politie!


Overige politieberichten:

Uitgaansgeweld

Zaterdag 1 december omstreeks 01.45 uur werd er door de beveiliging van een horecagelegenheid op het Amaliplein een vechtpartij gemeld. Toen agenten arriveerden zagen ze een vechtpartij met meerdere personen. Door de agenten werden de vechtende personen uit elkaar gehaald. Uiteindelijk werd een 23-jarige man uit Almelo aangehouden voor deze vechtpartij. Deze man wordt er van verdacht een 25-jarige man uit Almelo diverse malen geslagen te hebben. De aangifte is opgenomen en de 23-jarige man is overgebracht naar het arrestantencomplex in Borne. Er zal proces verbaal opgemaakt worden. Ook zal de man een rode kaart krijgen in het kader van het collectieve horecaverbod. Dit houdt in dat de man 2 jaar lang niet meer welkom is in uitgaansgelegenheden die zijn aangesloten bij dit collectieve horecaverbod.


Aanrijding letsel

Vrijdag 30 november vond er om 17.07 uur een aanrijding met letsel plaats op de Buitenhof in Almelo. Een 15-jarige jongen uit Almelo fietste zonder fietsverlichting schuin deze weg over. Een 48-jarige automobilist uit Almelo zag dit te laat en kon een aanrijding niet voorkomen. De 15-jarige jongen is overgebracht naar het ziekenhuis in Almelo. Hier is hij opgenomen in verband met een gebroken enkel. De Verkeersongevallen Analyse van de politie Twente heeft een onderzoek ingesteld. Er zal een proces verbaal opgemaakt worden.


Zware mishandeling

Zondag 2 december rond 01.30 uur vond er een mishandeling plaats op de Windmolenbroeksweg in Almelo. Een 22-jarige man uit Arnhem fietste samen met een kameraad over de Windmolenbroeksweg. Ter hoogte van de Suze Robertsonstraat werd hij nageroepen door twee jongens en een meisje. Toen hij vroeg wat er aan de hand was stopten de twee jongens en het meisje en kreeg hij direct een kopstoot van één van de jongens. Daarop gingen de jongens en het meisje er vandoor. Het drietal had twee fietsen bij zich. De 22-jarige moest zich onder doktersbehandeling stellen en heeft mogelijk een gebroken neus. Er is een uitgebreid signalement beschikbaar: Jongen 1 (deelde kopstoot uit): blanke jongen, 19-23 jaar, 160 a 165 cm lang, Normaal postuur, iets gezet, Donker stekeltjes haar, Spitse neus, Donkere spijkerbroek, Sneakers, Wit jack met daaronder iets zwart. Jongen 2: blanke jongen, 19-23 jaar, Circa 180 cm lang, Mager, Zwarte bril (dik montuur), Spijkerbroek, Zwarte jas met bontkraag, over de heupen. Meisje: blond haar, mager postuur

Heeft u zondag 2 december beide jongens en het meisje samen gezien? Weet u wie ze zijn of kunt u meer vertellen over de mishandeling? De politie Twente is op zoek naar getuigen. Deze kunnen zich melden via 0900-8844. Ook kunt u zich melden via Meld Misdaad Anoniem 0800-7000.
Deel dit artikel: Twitter | Facebook | WhatsApp | Google+ | E-mail

Info

Knoll’ntrekkers kijken uit naar 55-jarig jubileum

Het was maandag 11 november de 'Elfde van de Elfde': Nederla...

Kunsthal Hof 88 organiseert fotowedstrijd

Kunsthal Hof 88 organiseert een fotowedstrijd, speciaal voor...

Leerlingen De Weier ontbijten met burgemeester Korteland

Burgemeester Richard Korteland ging donderdagochtend 10 okto...

Vrijwillige steunouder geeft gezin lucht

Wil je vrijwillig steunouder worden en wat houdt dat in? ...

ZGT maakt geboortefotografie op OK mogelijk

Fotografie in geboortekamers van ZGT was al toegestaan, maar...

Nederlandse première van Sursum Corda

Eric Kotterink begon op 1 mei 1999 zijn loopbaan als dirigen...

Almelo bruist van de activiteiten

Komend weekend staat het centrum van Almelo bol van de activ...

Senia organiseert kennismakingsavond leesclubs

Senia organiseert een kennismakingsavond met hun leesclubs i...

Fossielenexpositie in het Natuurhus

Te bekijken in het Natuurhus is momenteel [i]De Wondere Were...

Rijssen-Holten gaat door met ontwikkeling AZC

"We gaan in Rijssen-Holten gewoon verder met de ontwikkeling...

Koken met dementie in de bieb

Feijn Lunchen & Lezen en Bibliotheek Almelo organiseren dit ...

Start van nieuw politieke jaar in Rijssen-Holten

Ook in fusiegemeente Rijssen-Holten begint deze week het nie...

Zomerschool voor senioren Almelo

Deze zomer wordt het weer een 'feest van ontmoeten en verbin...

Diamanten echtpaar Wim en Rietje Elferink

Wim Elfrink (84), radiopresentator van ‘Heimatklanken’ o...

Inspiratie-inloop Groen in je straat

De Groene Loper Almelo houdt op maandag 10 juni een inspirat...

Basiscursus 3D ontwerpen

Bibliotheek Almelo organiseert een basiscursus 3D ontwerpen ...

Open dag Sportpark Wendelgoor

Sportpark Wendelgoor houdt een open dag op zaterdag 15 juni....

Defensie oefent met laagvliegende Apaches

Het Defensie Helikopter Commando oefent dinsdag 14 en woensd...

43 kilo lichter door te wandelen

De 31 jarige Almeloër Marino Stiphout heeft jaren te kampen...

Meer zonnepanelen in Overijssel

In de afgelopen 2,5 jaar zijn er heel veel zonnepanelen bijg...
© 1986 - 2026 Stichting Lokale Omroep Almelo