Jongeman moet auto inleveren bij politie

Dinsdag 25 juli 2017
Zaterdag 22 juli omstreeks 20.20 uur zagen agenten een 19-jarige man uit Almelo rijden over de Egbert ten Catelaan. Het was agenten bekend dat de 19-jarige man geen rijbewijs had, hiervoor had hij al een aantal bekeuringen gekregen. Toen de agenten achter de man aanreden zagen ze dat hij het rode verkeerslicht negeerde. De man voldeed uiteindelijk aan het stopteken en kreeg wederom diverse bekeuringen. Ook werd zijn auto in beslag genomen. De officier van justitie zal hier een beslissing over nemen.

Overige politieberichten:

Aanrijding letsel, verdachte onder invloed van alcohol

Zaterdag 22 juli omstreeks 13.20 uur vond er een aanrijding plaats op de Bleskolksingel in Almelo. Aldaar stond een 32 jarige man uit Enschede te wachten voor het verkeerslicht. Een 22-jarige man uit Tubbergen zag dit te laat en botste hier met zijn auto achterop. Door de aanrijding ontstond er behoorlijke schade. De 32-jarige man raakte gewond en is naar het ziekenhuis in Almelo overgebracht. Uit onderzoek bleek dat de man uit Tubbergen teveel alcohol had gedronken. De man, een beginnend bestuurder, blies 125 UGL. Er zal een proces verbaal worden opgemaakt.

Oplichter op heterdaad betrapt

Vrijdag 21 juli omstreeks 22.00 uur werd een 18-jarige man uit Halfweg op heterdaad betrapt bij het oplichten van een man uit Almelo. De 18-jarige man wilde een horloge kopen van de man uit Almelo en liet via een bankieren app zien dat hij het geld had overgemaakt. De alerte melder zag dat het ging om een onechte bankierenapp. Via het programma Opsporing Verzocht en Opgelicht was de melder hiervan op de hoogte. De 18-jarige man uit Halfweg werd aangehouden en op een telefoon werd een valse bank-app aangetroffen. De man is overgebracht naar het arrestantencomplex in Borne en aldaar ingesloten voor nader onderzoek. Er zal proces verbaal worden opgemaakt.

Brandstichting

Vrijdag 21 juli omstreeks 23.30 uur kwam er een melding binnen van een schuurbrand aan de de Ruyterstraat in Almelo. Bij aankomst van de politie en brandweer bleek dit inderdaad het geval. De gehele inboedel van de schuur kan als verloren beschouwd worden. De politie heeft een onderzoek ingesteld in verband met deze brand. Uit technisch onderzoek blijkt dat het moet gaat om brandstichting. Een getuige spreekt van een harde knal omstreeks 23.30 uur. Mogelijk hebben meer mensen dit gehoord en hierdoor wat in de straat of in de buurt gezien wat van het normale straatbeeld afwijkt. De politie roept daarom getuigen op om zich te melden via 0900-8844. Dit kan natuurlijk ook via 0800-7000 (Meld Misdaad Anoniem).
Deel dit artikel: Twitter | Facebook | WhatsApp | Google+ | E-mail

Info

Knoll’ntrekkers kijken uit naar 55-jarig jubileum

Het was maandag 11 november de 'Elfde van de Elfde': Nederla...

Kunsthal Hof 88 organiseert fotowedstrijd

Kunsthal Hof 88 organiseert een fotowedstrijd, speciaal voor...

Leerlingen De Weier ontbijten met burgemeester Korteland

Burgemeester Richard Korteland ging donderdagochtend 10 okto...

Vrijwillige steunouder geeft gezin lucht

Wil je vrijwillig steunouder worden en wat houdt dat in? ...

ZGT maakt geboortefotografie op OK mogelijk

Fotografie in geboortekamers van ZGT was al toegestaan, maar...

Nederlandse première van Sursum Corda

Eric Kotterink begon op 1 mei 1999 zijn loopbaan als dirigen...

Almelo bruist van de activiteiten

Komend weekend staat het centrum van Almelo bol van de activ...

Senia organiseert kennismakingsavond leesclubs

Senia organiseert een kennismakingsavond met hun leesclubs i...

Fossielenexpositie in het Natuurhus

Te bekijken in het Natuurhus is momenteel [i]De Wondere Were...

Rijssen-Holten gaat door met ontwikkeling AZC

"We gaan in Rijssen-Holten gewoon verder met de ontwikkeling...

Koken met dementie in de bieb

Feijn Lunchen & Lezen en Bibliotheek Almelo organiseren dit ...

Start van nieuw politieke jaar in Rijssen-Holten

Ook in fusiegemeente Rijssen-Holten begint deze week het nie...

Zomerschool voor senioren Almelo

Deze zomer wordt het weer een 'feest van ontmoeten en verbin...

Diamanten echtpaar Wim en Rietje Elferink

Wim Elfrink (84), radiopresentator van ‘Heimatklanken’ o...

Inspiratie-inloop Groen in je straat

De Groene Loper Almelo houdt op maandag 10 juni een inspirat...

Basiscursus 3D ontwerpen

Bibliotheek Almelo organiseert een basiscursus 3D ontwerpen ...

Open dag Sportpark Wendelgoor

Sportpark Wendelgoor houdt een open dag op zaterdag 15 juni....

Defensie oefent met laagvliegende Apaches

Het Defensie Helikopter Commando oefent dinsdag 14 en woensd...

43 kilo lichter door te wandelen

De 31 jarige Almeloër Marino Stiphout heeft jaren te kampen...

Meer zonnepanelen in Overijssel

In de afgelopen 2,5 jaar zijn er heel veel zonnepanelen bijg...
© 1986 - 2026 Stichting Lokale Omroep Almelo