Maandag 23 november 2015
Op zondag 22 november werden agenten om 04:30 uur gestuurd naar het Catharina Amaliaplein. Daar hadden portiers van een horecagelegenheid een jongeman de kroeg uitgezet omdat hij zich binnen had misdragen. Ook buiten bleef de 17 jarige jongen vervelend en recalcitrant. Hij wilde niet weg bij de ingang van de uitgaansgelegenheid, had geen ID bewijs bij zich en deed allerlei vreemde uitlatingen. De jongen verkeerde duidelijk onder invloed. Hij werd verscheidene keren verzocht te vertrekken. Aangezien hij hier niets op uit deed, werd hij uiteindelijk door agenten gevorderd het plein te verlaten. Hij weigerde echter ook aan deze vordering te voldoen, daarom werd besloten de jongen aan te houden. Hij is overgebracht naar het Arrestantencentrum. De volgende dag is hij na verhoor met diverse bekeuringen weer de straat op gestuurd. Overige politieberichten:
Beschonken bestuurder beschadigt auto
Op zondag 22 november rond 21:05 uur kwam er bij de politie melding binnen van een aanrijding met materiële schade binnen vanaf de Irisstraat. Een bewoner die binnen in zijn woning zat hoorde een harde knal. Toen hij naar buiten liep om te kijken waar dit door veroorzaakt werd, zag hij dat zijn auto was aangereden door een andere auto. De bestuurder van deze auto wilde absoluut niet dat de politie gebeld werd. De melder had het idee dat hij onder invloed verkeerde van alcohol en belde daarom toch de politie. Uit een blaastest op straat bleek dat hij inderdaad teveel gedronken had. De 23 jarige bestuurder blies 420 ug/l. Aangezien de man beginnend bestuurder is en het niet de eerste keer was dat hij onder invloed achter het stuur zat, werd het rijbewijs van de man ingevorderd. Er zal proces verbaal worden opgemaakt.
Aanrijding letsel
Op zaterdag 21 november vond er rond 08:50 uur een aanrijding plaats op de kruising Maardijk/Rembrandtlaan. Een 34 jarige bestuurster wilde de Rembrandtlaan oversteken om richting de sportvelden op de Maardijk te gaan. Zij zag hierbij echter een andere auto die van rechts kwam over het hoofd waardoor een aanrijding ontstond. Beide auto’s raakten hierdoor beschadigd en moesten worden afgesleept. De 34 jarige vrouw werd voor de zekerheid naar het ziekenhuis gebracht ter controle. Het acht jarige nichtje van de vrouw die bij haar in de auto zat, kwam gelukkig met de schrik vrij. Zij heeft een troostbeertje van de politie gekregen en werd overgedragen aan haar familie.