Vrijdag 10 april 2015
Eurol en CTT zijn de bedrijven waarvan de bouw al geruime tijd stil ligt op het XL-park in Almelo. De vergunningen zijn nog niet rond, terwijl er al voor miljoenen geïnvesteerd en gebouwd is op de locaties.De huizen, die opgekocht en gesloopt zouden worden, staan er nog en worden nog bewoond. Dat is de reden dat er niet doorgegaan kan worden met de bouw van de bedrijven. Toch heeft de gemeente wel vertrouwen in een goede voortgang zegt wethouder Jan van Marle. Sterker, de aanleg van de toegangswegen naar die bedrijven is in volle gang.
De komende weken en maanden zal toch eerst de vergunning op orde moeten zijn voor de bouw kan worden voortgezet geeft ook Gerco Linthorst, directeur van Container terminal Twente, aan in het interview voor aavisie. "De gronden zijn eigenlijk iets te vroeg uitgegeven. dat gebeurt normaal als de omwonenden vertrokken zijn, maar door de economische omstandigheden is dat in andere volgorde gegaan."
Al bijna een jaar is de laad- en loskade klaar. De kraaninstallatie ligt er al, maar mag nog niet worden opgebouwd zolang er nog mensen in de buurt wonen.






