Zaterdag 14 december 2013
De Stadsprijs Almelo 2013 is gewonnen door de Almelose Ruiterdagen. Dat maakte burgemeester Hermans vrijdagmiddag bekend in een feestelijke bijeenkomst in de bibliotheek.Naast de Ruiterdagen waren de Almeloopers en De Klup genomineerd. In totaal waren 91 mensen, instellingen en organisaties voorgedragen, zo maakte juryvoorzitter Ger Vermeulen bekend.
De prijs bestaat uit 3000 euro, een oorkonde en een sculptuur. De onafhankelijke commissie Stadsprijs koos uit 300 inzendingen unaniem de Ruiterdagen als winnaar. Volgens de onafhankelijke commissie heeft "de organisatie van dit grote ruitersport evenement en de vele bijkomende activiteiten, de gerichtheid op in feite alle geïnteresseerde inwoners van Almelo een belangrijke doorslag gegeven".
De commissie Stadsprijs Almelo bestaat uit zes onafhankelijke leden: Frank van Nus, Siny Pots, Paul Smudde, Ank le Noble en Marianne van de Steeg onder voorzitterschap van Ger Vermeulen.
Hieronder kunt u luisteren naar de bekendmaking van de winnaar en de gehele uitreiking, die ook wordt uitgezonden via AAFM op dinsdag 17 december om 19.00 uur.
Burgemeester Hermans maakt de winnaar bekend
Uitreiking Stadsprijs Almelo 2013






