Vrijdag 13 mei 2022
'Het is hier zo mooi en zo luxe, het lijkt wel een hotel' merkte een van de bewoners van het vernieuwde Theresiahof in Bornerbroek op. Dit vertelde locatiemanager Dionne van der Sluis. Ruim zeven maanden is er in en rond Theresiahof keihard gewerkt om het zorgcentrum te kunnen heropenen.Lees verder onder de video
De oudste bewoner, mevrouw Bolscher mocht samen met mevrouw Pol die het langst in Theresiahof woont en wethouder Eugène van Mierlo, Theresiahof openen. Alle bewoners en verzorgenden waren samen gekomen bij de hoofdingang, daar sprak regiomanager van TMZ, Martine Dijkstra de genodigden toe.
Heel veel organisaties, waaronder woningstichting Sint Joseph, maar ook heel veel mensen uit Bornerbroek hebben in grote harmonie bijgedragen aan een geheel vernieuwde Theresiahof. De verbouwing duurde uiteindelijk ruim zeven maanden, maar er hoefde geen enkele bewoner te verbouwing te verhuizen.
De architect Hans Groenewegen heeft er alles aan gedaan om het zorgcentrum veiliger, praktischer en gezelliger te maken. In de gangen is de vloerbedekking vervangen door een houtlook PVC vloer, de lampen zijn nu allemaal in Led uitvoeringen, Alle badkamers zijn vernieuwd. Er zijn nergens drempels meer. Ook de recreatiezaal onderging een ware metamorfose waardoor de ruimte veel beter voor allerlei doeleinden te gebruiken is.
Ook aan de buitenkant van het pand is heel hard gewerkt. Er zijn nieuwe perkjes gerealiseerd met allerlei fleurige bloemen. De binnentuin is bijna klaar, om ook het laatste stukje te kunnen bekostigen wordt a.s. zaterdag 14 juni tijdens de open dag tussen 11.00 uur en 15.00 uur onder andere een grote loterij gehouden. Iedereen is van harte welkom