Zaterdag 27 juni 2020
De dag na het allereerste huwelijk in het Huis van Katoen & Nu opende de expositie over 'Trouwen in Almelo'. Naast vele foto's van alle tijden en verschillende bruidsjurken presenteren zich ook de bedrijven die meewerkten aan het eerste huwelijk in het Huis van Katoen & Nu.Na aankondiging van stadsomroeper René Coupée was de eer aan trouwambtenaar Dorine Slaghekke om op gepaste wijze de expositie 'Trouwen in Almelo' te openen.
Tekst gaat verder onder de video
Trouwen in Almelo
De expositie bestaat uit een grote collectie foto’s en trouwjurken uit verschillende jaartallen van echtparen uit Almelo. Ook van een aantal bedrijven die geheel belangeloos hebben meegewerkt aan de eerste trouwerij in het Huis van Katoen hebben stands geplaatst om het plaatje compleet te maken.
Voor de officiële opening van de nieuwe expositie in Huis van Katoen sprak bestuursvoorzitter Gerrit van Woudenberg nog een paar lovende woorden over het feit dat tijdens de coronacrisis de vrijwilligers zich tot het uiterste ingezet hadden.