Laatste editie Strandbal Festival op huidige locatie

Woensdag 19 juli 2017
Het Strandbal Festival kent dit jaar alweer haar zevende editie. Midden in het centrum van Bornerbroek vormt het oude Hoitink-terrein het decor voor dit house-festival. Echter zal de editie van 2017 hoogstwaarschijnlijk de laatste zijn op deze locatie.

Dat het festival nog maar één keer op deze plek wordt gehouden heeft een simpele reden. Het zestal bestuurleden van Stichting F3ST, de organisatie achter het evenement, leg uit. "De huidige eigenaar heeft de grond verkocht. De nieuwe eigenaar heeft bouwplannen op deze locatie die waarschijnlijk dit najaar al aan zullen vangen", verklaard Pim Grimberg. "Maar dat is pas iets voor volgend jaar", vult Rinus Barkel hem aan. "Dit jaar gaan we nog op dezelfde voet verder als vorig jaar. Twaalf uur lang een te gek feest op een prachtige locatie met een sfeervolle aankleding."

De editie van 2016 werd ondanks wat tegen stribbelingen van het weer als zeer succesvol ervaren. "De verhuizing van zondag naar zaterdag was een gouden zet", laat Peter Slot weten. “Doordat we op zaterdag een latere eindtijd mogen hanteren biedt dit ons meer mogelijkheden. Denk onder andere aan de lichtshow die veel beter tot z'n recht komt." Naast de aankleding staat Strandbal Festival ook bekend om hun neusje voor talent. "In het verleden hebben we al vele, toen nog onbekende, artiesten mogen verwelkomen die tegenwoordig de hitlijsten aanvoeren", aldus Xander Slot.

Het feestje in de Bornerbroekse dorpskern staat niet alleen bekend om de goede house. Jurjen Braamhaar legt uit: "Ook culinair kunnen onze bezoekers hun hart ophalen. Dankzij de medewerking van diverse foodtrucks staat Strandbal Festival niet alleen garant voor goede muziek maar ook voor lekker eten en drinken."

Ondanks dat de editie van 2017 nog moet plaatsvinden rijst toch al de vraag waar de achtste editie van Strandbal Festival gaat plaats vinden. Daar zijn we nog helemaal niet mee bezig. We richten ons nu nog volledig op de editie van zaterdag 29 juli", aldus Sander Zwijnenberg. "We kunnen alleen maar zeggen dat iedereen die nog flink feest wil vieren op deze unieke locatie Strandbal Festival 2017 niet mag overslaan."

De toekomst van het festival mag dan onzeker zijn, één ding weet de organisatie wel zeker, op zaterdag 29 juli gaat het helemaal los in het hartje van Bornerbroek. Zij zullen er alles aan doen om van de zevende editie van Strandbal Festival een nog groter succes te maken dan de voorgaande edities. Meer informatie over dit evenement is te vinden op www.strandbalfestival.nl en de Facebookpagina van Strandbal Festival.

Een voorproefje met video's van de twee vorige edities is hieronder te zien:



Deel dit artikel: Twitter | Facebook | WhatsApp | Google+ | E-mail

Actua

Omroep Almelo stopt na 38 jaar

Dit is het laatste bericht dat u leest op AAVISIE. Omroep Al...

AAFM stopt: deze programma's gaan door

Per 1 januari houdt AAFM op te bestaan. Maar veel vertrouwde...

Xymphonia neemt afscheid van AAFM

Zondag vanaf 20.00 uur is de laatste uitzending van Xymphoni...

Laatste keer Songfestival op AAFM

Vrijdag vanaf 19.00 uur kunt u op AAFM voor het laatst luist...

Spelers verrassen kinderen met speelgoed uit de Heraclesbus

Spelers en medewerkers van Heracles gingen maandag op pad om...

Jazzpianist en componist Johan Bijkerk overleden

De Almelose jazzpianist en componist Johan Bijkerk is zondag...

Kerstconcert Oostvaarders daverend succes

De laatste zondag voor kerst gaf het shantykoor de Oostvaard...

Heracles onderzoekt veiligheid stadion na val-incident

Het gaat goed met de kinderen die zaterdagavond lichtgewond ...

Gedenkstenen voor Almelose Jodenhelpers

Leden van de werkgroep Stolpersteine plaatsten vrijdag twee ...

Nieuwe fonteinen in veranderende Grotestraat Noord

Er wordt druk gewerkt aan de vernieuwing van de Grotestraat ...

Stroatproat: wat is uw grootste wens voor 2025?

Het einde van het jaar nadert met rasse schreden. Het duurt ...

Rekenkamer: gemeente moet informatie beter beveiligen

De gemeente heeft nog flinke stappen te zetten in de beveili...

Gemeente neemt wijkcentra weer in eigen beheer

De gemeente gaat zes wijkcentra weer zelf beheren. Sinds 201...

Wethouder Arjen Maathuis wordt burgemeester van Meppel

De gemeenteraad van Meppel heeft wethouder Arjen Maathuis (V...

Hoge onderscheiding voor Elwin Groenevelt van Qredits

Tijdens zijn feestelijk afscheid van Qredits is oprichter El...

Zwan en Unox in Almelose handen

Het Almelose bedrijf Zwanenberg wil de merken Unox en Zwan o...

Pentas Moulding zet AI in voor duurzame productie

De Almelose kunststofproducent [link newwin=1 url="http://ww...

Zorgen over geld? In de Schuttenstraat krijg je hulp

Nergens in Overijssel hebben mensen zoveel moeite om hun sch...

Enschedese corporatie investeert 9,5 miljoen in Almelo

De Enschedese woningcorporatie Woonplaats investeert 9,5 mil...

Oostvaarders en Cantabilé in Theaterhotel

Het is bijna zover, aanstaande zondag 22 december om 14.30 u...
© 1986 - 2025 Stichting Lokale Omroep Almelo