Dinsdag 6 mei 2014
Quick is per seizoen 2014/2015 de nieuwe huisleverancier van de kleding binnen C.V.V. Oranje Nassau. Voorzitter Ruud Koetsier en Penningmeester Mark Haas tekenden namens Oranje Nassau en Managing Director Jan-Willem Bakker namens Quick het contract waarbij Quick de komende jaren, vanaf seizoen 2014/2015 de leverancier wordt van alle sportkleding.Oranje Nassau werkt al sinds het seizoen 2009/2010 met het concept kledinglease en aangezien het contract met de huidige leverancier per seizoen 2013/2014 ophield, is een projectgroep binnen ON aan het begin van het huidige seizoen aan de slag gegaan om te kijken hoe er na dit seizoen verder gegaan moest worden.
"Het concept kledinglease is voor iedere vereniging een interessante mogelijkheid om de uniformiteit binnen een vereniging qua kleding te bevorderen en om een positieve bijdrage te leveren aan de financiële positie van de vereniging" zegt Frank Lammertink, projectmedewerker van het concept kledinglease van het eerste uur. "De afgelopen maanden zijn we met een projectgroep druk in de weer geweest om een goed vervolg aan dit concept te kunnen geven en we denken met het absolute Nederlandse A-merk Quick een goede leverancier te hebben gevonden die naast de wedstrijdtenues ook alle overige kleding, tassen, maar ook ballen en overige voetbalgerelateerde artikelen kan leveren."
Ook Jan-Willem Bakker is namens Quick zeer te spreken over het afgesloten contract. "Het is natuurlijk fantastisch voor een sportmerk om een contract te mogen afsluiten met elke nieuwe vereniging en zeker als een vereniging zoveel leden heeft als Oranje Nassau (ruim 1.000 leden). We ervaren het als een groot compliment dat een vereniging die zoveel aandacht en tijd besteed aan het bepalen van de keuze van de leverancier, uiteindelijk voor ons merk Quick kiest."
Ruud Koetsier voegt toe "De projectgroep binnen Oranje Nassau heeft veel werk verzet en op basis van vele criteria, waaronder onder andere kwaliteit, uitstraling, prijs, financieringsmogelijkheden en continuïteit, vanuit 17 leveranciers uiteindelijk in overleg met het bestuur kunnen toewerken naar de keuze voor het Nederlandse A-merk Quick. We zijn zeer trots dat al onze leden er de komende jaren weer piekfijn verzorgd bijlopen en we zijn er van overtuigd dat we met deze overeenkomst weer een stap vooruit hebben gezet in de aankleding en uitstraling van onze vereniging."
De sponsorcommissie is momenteel nog druk bezig met het vinden van sponsoren voor de wedstrijdtenues, maar ook voor de overige optionele concepten zoals bijvoorbeeld spelerstassen, trainingspakken en overige kleding, waar een Quick-lijn van gekozen is. Jan Lette, voorzitter van de sponsorcommissie, geeft aan: "Er zijn diverse mogelijkheden om onze vereniging te ondersteunen. Zo kan een sponsor bijvoorbeeld de gehele jeugd sponsoren, maar bijvoorbeeld ook een bepaalde lichting of een bepaald team. Welke rijschoolhouder heeft nu geen interesse in de A- en/of B- lichting, jongeren die in de leeftijd zitten om rijlessen te gaan volgen."