Dinsdag 6 mei 2014
Evelien de Visscher (eigenaresse van Luv2Move) en Janneke van Kleef (Manager Zwemzaken) van Sportbedrijf Almelo hebben samenwerking met elkaar gezocht om te kijken naar mogelijkheden om de populaire sport Aqua Zumba in Almelo op de kaart te zetten. Vanuit deze samenwerking is een try-out actie ontstaan waarbij er zes keer aan een Aqua Zumba les deelgenomen kan worden voor € 30,00. Ook is het mogelijk om een losse les te volgen voor € 6,50.
De Aqua Zumba lessen worden gegeven door een instructeur van dansstudio Luv2Move. 45 Minuten lang actief en fanatiek bewegen op heerlijke Latijns Amerikaanse muziek in het verwarmde binnenbad van Het Sportpark.
De try out actie start op dinsdag 13 mei om 19.00 uur en iedereen van 16 jaar en ouder is van harte welkom. Na 24 juni, de laatste les, zal de actie geëvalueerd worden. Naar aanleiding van de uitkomst hiervan zal er verder gesproken worden of samenwerking in het seizoen 2014-2015 definitief voortgang zal vinden en Aqua Zumba opgenomen wordt in het programma van Sportbedrijf Almelo en Luv2Move.