Zaterdag 11 juli 2015
JUDO - Tijdens de bandexamens in Bornerbroek hebben de judoleden laten zien het afgelopen half jaar enorm gestegen zijn. Bornerbroek is één van de zes locaties van Judo Almelo. De nog jonge locatie groeit gestaag en er heerst een leuke sfeer. Alle judoka's hebben een mooi examen laten zien en zijn geslaagd voor een hogere graduatie. Voor een aantal judoka's was het de eerste keer maar zij konden kijken hoe het ging tijdens een voorbeeld examen dat tevens voor de ouders en andere belangstellenden werd gegeven.Daarna lieten ze zien dat ze het afgelopen jaar goed opgelet hebben tijdens de les en hard getraind te hebben. De beide examinatoren Max Ritzen en Godfried Harbers stonden versteld van de mooie worpen, kanteltechnieken en houdgrepen. Na de examens reikte Godfried de volgende slippen en/of banden uit: Niels Berends (Oranje band met blauwe slip), Isa Berends (Witte band met blauwe slip), Ties Ensink (Oranje band met blauwe slip), Cas Eppinga (Witte band met groene slip), Myrthe Gombert (Gele band),
Naut Jannink (Gele band met blauwe slip), Stijn Jannink (Oranje band met blauwe slip), Dani Jansen (Witte band met groene slip), Wout Loman (Gele band met blauwe slip), Hidde Perik (Gele band met blauwe slip), Jochem Pigge (Witte band met oranje slip), Robin Pigge (Witte band met oranje slip), Guus Schabbink (Witte band met oranje slip), Thomas van 't Erve (Gele band met blauwe slip), Kian Wensink (Gele band met blauwe slip), Jorn Wilmink (Gele band met blauwe slip) en Sebastian Workel (Oranje band met blauwe slip)
De judoka’s kunnen nu gaan genieten van de vakantie en na de vakantie wordt er vanaf 20 augustus weer iedere donderdag van 17.30 tot 18.30 uur les gegeven in sporthal De Latei te Bornerbroek. Om te kijken of judo iets voor jou is, mag je gratis drie lessen volgen.






