Donderdag 12 december 2019
Silvester van der Water is terug in het elftal dat zondag om 16.45 uur thuis gaat spelen tegen FC Utrecht. Een ongetwijfeld moeilijke wedstrijd maar zoals Frank Wormuth altijd zegt; "Iedere wedstrijd is moeilijk".Wat zijn de kansen?
De Heracles trainer ziet de wedstrijd met vertrouwen tegemoet. Het feit dat in de kwalificatie voor Europees voetbal vorig seizoen twee keer van FC Utrecht werd verloren zit hem nog steeds hoog. "We waren helemaal niet slechter en toch scoorden we niet. Vorig seizoen scoorden we minder dan nu en kregen er veel meer tegen. We hebben dus wat dat betreft een omslag gemaakt. Thuis zijn we dit seizoen moeilijk te kloppen en dat zal John van de Brom zich ook realiseren. Daarom denk ik dat zij zich eerder aan ons zullen aanpassen als wij aan hen."
FC Utrecht won maar een van de laatste vier wedstrijden en scoorde in vier wedstrijden maar twee keer. Ze staan weliswaar een plaats boven Heracles en hebben een puntje meer. Een mooie uitdaging om erop en erover te gaan.
We kunnen bijna op ons sterkst aantreden.
We hebben twee lang geblesseerden Navajo Bakboord en Jesper Drost maar voor de rest kan Wormuth putten uit een topfitte selectie. Deze week is op een constructieve manier naar de wedstrijd tegen FC Utrecht gewerkt. Zoals altijd, ook in thuiswedstrijden die niet zo goed gaan, heeft de ploeg er veel zin in en is tot het uiterste gebrand de slechte prestatie van afgelopen weekend in Rotterdam, recht te zetten. Hij twijfelt niet over het meespelen van Dabney Dos Santos. "Dat is een jongen die 100% voor de ploeg werkt en verdedigend zijn werk doet. Hij zou wat meer kunnen scoren zoals hij op de training wel doet maar dat komt wel. Vandaar regelmatig deze keus." De wedstrijd staat onder leiding van Gözübüyük en begint om kwart voor vijf.
Frank Wormuth optimistisch over duel met FC Utrecht