Dinsdag 6 juni 2017
In de voorbereiding op het nieuwe seizoen speelt Heracles Almelo een oefenwedstrijd tegen De Graafschap. De wedstrijd wordt op dinsdag 25 juli gespeeld in het Gelderse Epe en begint om 19.00 uur. In de winterstop van het afgelopen voetbalseizoen speelden beide clubs ook tegen elkaar bij SV Epe. Heracles Almelo won met 2-0 dankzij twee treffers van Samuel Armenteros.
Op zondag 2 juli staat de eerste training van het nieuwe seizoen gepland voor de ploeg van trainer John Stegeman. Op zaterdag 8 juli (14.30 uur) oefent Heracles Almelo tegen de Almelose selectie. Een week later op zaterdag 15 juli (14.30 uur) is SVZW in Wierden de tegenstander.
Van maandag 17 juli tot en met zaterdag 22 juli gaat Heracles Almelo op trainingskamp naar het Duitse Billerbeck, waar op vrijdagmiddag 21 juli geoefend wordt tegen Viktoria Köln.